• Godziny konsultacji dla rodziców i uczniów

        w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

        w Nidzicy

        Podstawa prawna: Ustawa z 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz.U. z 2021 r. poz. 1762 ze zm.) – art. 42 ust. 2f.

        L.p.

        Nazwisko i imię nauczyciela

        Dzień konsultacji

        Godzina konsultacji

        Miejsce konsultacji

        1.

        Andryszczyk Grzegorz

        środa

        8:50 – 9:50

        ul. Wyborska

        2.

        Bancewicz Jolanta

        poniedziałek

        13:30 – 14:30

        ul. Wyborska

        3.

        Bielasta Monika

        środa

        9:40 – 10:40

        ul. Jagiełły

        4.

        Błęcka Iwona

        środa

        9:40 – 10:40

        ul. Jagiełły

        5.

        Borucki Lech

        wtorek

        10:45 – 11:45

        ul. Wyborska

        6.

        Brodniewicz Agnieszka

        czwartek

        14:00 – 15:00

        ul. Jagiełły

        7.

        Brodzik Ewa

        piątek

        9:50 – 10:50

        ul. Jagiełły

        8.

        Brzozowska Marlena

        wtorek

        8:45 – 9:45

        ul. Jagiełły

        9.

        Burski Roman

        poniedziałek

        8:00 – 9:00

        ul. Wyborska /internat/

        10.

        Chlewiński Krzysztof

        środa

        12:40 – 13:40

        ul. Wyborska

        11.

        Chmielewska Barbara

        wtorek

        7:00 – 8:00

        ul. Wyborska

        12.

        Chmielińska Kinga

        poniedziałek

        10:35 – 11:35

        ul. Jagiełły

        13.

        Ciesielska Patrycja

        wtorek

        8:45 – 9:45

        ul. Wyborska

        14.

        Ciołek Bogumiła

        czwartek

        9:45 – 10:45

        ul. Jagiełły

        15.

        Czechowska Ewa

        środa

        12:30 – 13:30

        ul. Wyborska

        16.

        Finkieklan-Średzińska Dagmara

        poniedziałek

        8:50 – 9:50

        ul. Wyborska

        17.

        Górnecka Magdalena

        poniedziałek

        11:45 – 12:45

        ul. Jagiełły

        18.

        Grochowska Małgorzata

        czwartek

        10:35 – 11:35

        ul. Wyborska

        19.

        Grochowski Krzysztof

        czwartek

        14:00 – 15:00

        ul. Wyborska

        20.

        Grzebała Dariusz

        poniedziałek

        10:40 – 11:40

        ul. Wyborska

        21.

        Grzebski Dariusz

        wtorek

        9:50 – 10:50

        ul. Wyborska

        22.

        Hablützel Teresa

        czwartek

        11:45 – 12:45

        ul. Jagiełły

        23.

        Huba Elżbieta

        środa

        12:35 – 13:35

        ul. Jagiełły

        24.

        Jakubowska Ewa

        wtorek

        15:15 – 16:15

        ul. Jagiełły

        25.

        Jastrzębowski Piotr

        środa

        11:45 – 12:45

        ul. Wyborska

        26.

        Jaworska-Sienkiewicz Anna

        piątek

        15:15 – 16:15

        ul. Wyborska

        27.

        Jędrzejek Monika

        piątek

        8:20 – 8:50

        ul. Wyborska

        28.

        Juraś Piotr

        środa

        15:15 – 16:15

        ul. Wyborska

        29.

        Kierzkowski Marek

        wtorek

        14:00 – 15:00

        ul. Wyborska /internat/

        30.

        Kocińska Mariola

        poniedziałek

        15:15 – 16:15

        ul. Jagiełły

        31.

        Krakowiak Dorota

        piątek

        12:40 – 13:40

        ul. Wyborska

        32.

        Lachowicz Robert

        środa

        11:50 – 12:50

        ul. Wyborska

        33.

        Maj Helena

        poniedziałek

        8:50 – 9:50

        ul. Jagiełły

        34.

        Maj Ryszard

        piątek

        11:40 – 12:10

        ul. Jagiełły

        35.

        Mendrek Robert

        środa

        11:40 – 12:40

        ul. Jagiełły

        36.

        Nasiadka Iwona

        piątek

        12:30 – 13:40

        ul. Jagiełły

        37.

        Olbryś Grzegorz

        poniedziałek

        9:50 – 10:50

        ul. Wyborska

        38.

        Pietraszko Lech

        wtorek

        10:30 – 11:30

        ul. Jagiełły

        39.

        ks. Michał Piotrowski

        piątek

        11:40 – 12:40

        ul. Jagiełły

        40.

        Potapiuk Magdalena

        poniedziałek

        11:40 – 12:40

        ul. Jagiełły

        41.

        Prusik Agnieszka

        czwartek

        9:00 – 10:00

        ul. Jagiełły

        42.

        Rogowski Piotr

        poniedziałek

        13:30 – 14:30

        ul. Jagiełły

        43.

        Rybacki Paweł

        piątek

        12:30 – 13:30

        ul. Wyborska

        44.

        Schabińska – Niewiesk Marta

        czwartek

        8:50 – 9:50

        ul. Jagiełły

        45.

        Sobolewska Joanna

        piątek

        9:30 – 10:30

        ul. Jagiełły

        46.

        Sobotka Małgorzata

        piątek

        15:15 – 16:15

        ul. Wyborska

        47.

        Szałanda Adam

        wtorek

        14:25 – 15:25

        ul. Jagiełły

        48.

        Szałanda Weronika

        wtorek

        10:40 – 11:40

        ul. Wyborska

        49.

        Szcześniak Beata

        czwartek

        13:40 – 14:40

        ul. Jagiełły

        50.

        Szechiński Krzysztof

        wtorek

        14:25 – 15:25

        ul. Jagiełły

        51.

        Szypulska  Małgorzata

        środa

        9:40 – 10:40

        ul. Wyborska

        52.

        Śledzińska Anna

        piątek

        12:00 – 13:00

        ul. Wyborska

        53.

        Waśniewska Barbara

        wtorek

        10:35 – 11:35

        ul. Jagiełły

        54.

        Wawrzeniuk Jan Andrzej

        środa

        13:30 – 14:30

        ul. Wyborska

        55.

        Witczak Joanna

        poniedziałek

        12:35 – 13:35

        ul. Jagiełły

        56.

        Wolszczak Hanna

        wtorek

        9:40 – 10:40

        ul. Wyborska

        57.

        Wółkiewicz Dariusz

        czwartek

        14:00 – 15:00

        ul. Jagiełły

        58.

        Zagożdżon Witold

        wtorek

        11:40 – 12:40

        ul. Wyborska

        59.

        Zagożdżon Włodzimierz

        piątek

        11:40 – 12:20

        ul. Wyborska

        60.

        Zborowska Ewa

        środa

        14:00_15:00

        ul. Jagiełły

        61.

        Żebrowska Anna

        środa

        12:35 – 13:35

        ul. Wyborska

        62.

        Żebrowska Sabina

        wtorek

        9:40 – 10:40

        ul. Jagiełły

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

          

         

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
      • zsziownidzicy@interia.pl
      • Tel.: 506 046 048, tel./fax : 89 625 23 66;
      • ul. Jagiełły 3 13-100 Nidzica Poland
      • Tel.: 89 625 21 24,
      • Tel.: 89 625 24 65
      • Tel.: 89 625 57 69
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • liczba odwiedzin: 676